KARAMAN ADLİYESİ İCRA KATİPLİĞİ SÖZLÜ MÜLAKATINA GİRMEYE HAK KAZANANLARI VE MÜLAKAT TARİHLERİNİ GÖSTERİR LİSTE
  20.05.2021

       Karaman Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonumuza verilen sınav izni gereğince Karaman Sözleşmeli Zabıt Katipliği, Sözleşmeli İcra Katipliği ve Sözleşmeli Şoförlük uygulama sınavına katılarak sözlü sınava girmeye hak kazanan-kazanamayan adaylara ilişkin sorgu ekranı aşağıdaki şekilde tanımlanmıştır. 
      Sözlü sınavda COVİD-19 salgınına karşı maske, sosyal mesafe ve hijyen tedbirleri alınarak hareket edilecek olup, sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların belirtilen günde saat 10:00'da nüfus cüzdanı ile birlikte KARAMAN ADALET SARAYINDA hazır bulunmaları gerekmektedir. Ayrıca adayların sözlü sınava gelirken yanlarında diploma ile sertifika asılları ve fotokopilerini getirmeleridirler. 
      Bu ilan adaylara tebliğ mahiyetinde olup, adı geçen adayların adresine ayrıca sözlü sınav günü ve saati ile ilgili tebligat yapılmayacaktır. Bundan sonraki süreçte sınavla ilgili (sözlü sınav sonuçları, nihai başarı listeleri, vb.) duyurular Karaman Adliyesinin resmi internet sitesinde (http://www.karaman.adalet.gov.tr) ilan edilecektir. 
      İlanen duyurulur. 20/05/2021

  TC KİMLİK NO
  SOYADI
  Güvenlik Kodu

  Sonuç

  Adres

  Karaman Adalet Sarayı Hamidiye Mah. 1856. Sokak No: 31

  Telefon

  0 (338) 226 60 00

  0 (338) 226 60 11 - 226 60 12

  E-Posta

  karamancbsisaretadalet.gov.tr

  Adalet Bakanlığı Logosu