Şoförlük Uygulama Sınavına girecekleri gösterir liste

      Karaman Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonumuza verilen sınav izni gereğince yapılacak olan Karaman Sözleşmeli Zabıt Katipliği, Sözleşmeli İcra Katipliği ve Sözleşmeli Şoförlük uygulama sınavına girmeye hak kazananlara ait sorgu ekranı aşağıdaki şekilde tanımlanmıştır. 
      Şoförlüğe başvuruda bulunan adayların uygulama sınavına gelirken yanlarında diploma aslını getirmeleri gerekmektedir.
      Uygulama sınavında  COVİD 19 salgınına karşı maske, sosyal mesafe ve hijyen tedbirleri alınarak hareket edilecek olup, başvurusu kabul edilerek uygulama sınavına girmeye hak kazanan adayların belirlenen gün ve saatten 10 dakika önce nüfus cüzdanı ile birlikte KARAMAN ADALET SARAYINDA hazır bulunmaları gerekmektedir. Kimlik belgeleri ve HES kodu ile müracaat etmeyen adaylar hiçbir mazereti kabul edilmeksizin uygulama sınavına alınmayacaktır. 
      Bu ilan adaylara tebliğ mahiyetinde olup, adı geçen adayların adresine ayrıca uygulama sınav günü ve saati ile ilgili tebligat yapılmayacaktır. Bundan sonraki süreçte sınavla ilgili (uygulama sınav sonucu, sözlü sınav sonuçları, nihai başarı listeleri, vb.) duyurular Karaman Adliyesinin resmi internet sitesinde (http://www.karaman.adalet.gov.tr) ilan edilecektir. İlanen duyurulur. 09/04/2021

  SOYADI
  TC KİMLİK NO
  Güvenlik Kodu

  Sonuç

  Adres

  Karaman Adalet Sarayı Hamidiye Mah. 1856. Sokak No: 31

  Telefon

  0 (338) 226 60 00

  0 (338) 226 60 11 - 226 60 12

  E-Posta

  karamancbsisaretadalet.gov.tr

  Adalet Bakanlığı Logosu